Наша команда

Надія

Архітектор, співзасновник компанії

Більше 10 років роботи за фахом. В роботі успішно поєднує почуття прекрасного з раціоналізмом, ергономікою і подальшим життєзабезпеченням власних проєктів. Спектр реалізованих об’єктів включає в себе десятки житлових та адміністративних будівель.

Денис

Інженер-сантехнік, співзасновник компанії, ідейний натхненник

Більше 15 років роботи за фахом. За плечима понад сотню робіт над найрізноманітнішими проєктами житлових та адміністративних будівель. Останні 10 років основний акцент в роботі робився виключно на котеджне проєктування.

Олександр

Інженер-конструктор, співзасновник компанії

Більше 10 років досвіду роботи за фахом. За плечима не один десяток запроєктованих і згодом введених в експлуатацію будівель. Це та людина, яка зможе забезпечити надійність та довговічність красі та витонченості архітектурних форм Вашого майбутнього будинку.

Олексій

Інженер-електрик, співзасновник компанії

Більше 15 років роботи за фахом, як з боку проєктування, так і з боку інженера служби підтримки відомого виробника електротехнічного обладнання. В роботі точний і скрупульозний.

 • Наші контакти

  Ви можете завжди зв'язатися з нами за допомогою email або контактних номерів телефонів. З'явилися питання? Телефонуйте нам.

  Київ

  +38 (096) 822-97-77

  +38 (095) 822-97-77

  info@househub.in.ua

Запрос на индивидуальное проектирование
Запит на індивідуальне проектування
Запит на консультацію
Запрос на консультацию