Газові котли. Давайте розбиратися
Починаючи будівництво власного будинку багато власників замислюються над вибором джерела теплопостачання. Розглянемо варіант, коли є можливість газифікації будівлі.
Отже, газові котли. Які вони бувають.
Починаючи будівництво власного будинку багато власників замислюються над вибором джерела теплопостачання. Розглянемо варіант, коли є можливість газифікації будівлі.
Отже, газові котли. Які вони бувають.
Дуже часто власник при виборі типу опалювальних приладів стикається з масою питань: що краще, дешевше, практичніше?
Спробуємо неупереджено проаналізувати основних компонентів систем опалення.
В даний час людей складно чимось здивувати на ринку побутових приладів. Крім різноманітної кількості звичних оку пилососів (з фільтрами і без, з можливістю вологого прибирання і без неї), стали з’являтися маленькі верткі роботи-пилососи, інтерес до яких викликаний аж ніяк не якістю самої прибирання, а скоріш спогляданням за його маніпуляціями. Але ми вирішили закцентувати увагу на не сильно відомому, але перспективному варіанті вирішення прибирання у власному будинку.
Побут сучасної людини неможливий без використання електрики. Щодня ми експлуатуємо різні електропобутові прилади, які перетворюють енергію електричного струму в світло (лампи різних типів), тепло (електронагрівальні прилади), рух (насоси, вентилятори). При цьому важлива не стільки зручність використання або функціональність того чи іншого приладу, а надійність та безпека його експлуатації.
Побут сучасної людини неможливий без використання електрики. Щодня ми використовуємо різні електропобутові прилади, які перетворюють енергію електричного струму в світло (лампи різних типів), тепло (електронагрівальні прилади), рух (насоси, вентилятори). При цьому важлива не стільки зручність або функціональність того чи іншого приладу, скільки надійність та безпека його експлуатації.
Якщо ви вирішили побудувати будинок, одним з перших пунктів на початку проектування будуть інженерно-геологічні вишукування. Не важливо, який це будинок, одноповерховий або висотний, індивідуальний або типовий, ці дослідження потрібні для всіх споруд.
Перед початком будівництва дому у багатьох виникає питання: в чому різниця між цеглою і газоблоком і який матеріал краще? У кожного з них є свої плюси і мінуси, але вони обидва підходять для будівництва котеджів при дотриманні правильної технології. При підборі стінового матеріалу варто звернути увагу на його характеристики, такі як: міцність, теплопровідність, морозостійкість, вага і трудозатрати.
Утеплена шведська плита (УШП) – дуже поширене рішення для малоповерхового будівництва в багатьох країнах світу. Загалом УШП – це плитний фундамент мілкого закладення, який має свої особливості, а також плюси та мінуси. Спробуємо розглянути детальніше.
Для забезпечення подачі свіжого повітря в приміщення будинку і подальшого видалення “використаного” повітря вже давно застосовують системи примусової припливно-витяжної вентиляції.